Premia na kartę w Orange – rabat za doładowania

Premia na kartę w Orange to promocja pozwalająca na uzbieranie rabatu na zakup telefonu przez Abonament Nju Mobile . Zasada jest prosta – włączamy usługę i doładowujemy co miesiąc minimum 25zł. Z promocji nie mogą skorzystać abonenci ofert Zetafon i Minutofon.

Usługa premia na kartę w Orange będzie aktywna maksymalnie 24 miesiące, po tym okresie automatycznie się wyłączy – z rabatu można skorzystać po 6 miesiącach doładowań.

Po wyłączeniu usługi otrzymacie SMS-em kod kuponu rabatowego do wykorzystania w  Abonament Nju Mobile na zakup dowolnego telefonu lub produktu w ofercie Smart Plan Halo, Smart Plan Multi, Orange Free, Smart Plan MIX, Zetafon lub w ofercie na kartę.

W pierwszym roku – co miesiąc rabat będzie zwiększany o 5 zł, w drugim roku – co miesiąc o 20 zł, po 24 miesiącach korzystania z usługi możecie otrzymać do 300 zł rabatu.

Aby włączyć usługę Premia na kartę w Orange należy:

  • wysłać SMS-a o treści PREMIA pod numer 699 (koszt SMS wg taryfy),
  • wpisać krótki kod *101*67# na klawiaturze swojego telefonu,
  • zalogować się na Orange On-line i aktywować usługę.

Aby sprawdzić jak długo jesteś w usłudze, o ile powiększa się rabat co miesiąc i jaki rabat już możesz otrzymać: wyślij SMS-a o treści ILE pod numer 699 (koszt SMS wg taryfy).

źródło: orange

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Premia na kartę w Orange - rabat za doładowania, 10.0 out of 10 based on 1 rating